OFERTA2

FURIATKA – torba na miarę Twoich potrzeb… w trzech odsłonach:

  • KLASYCZNA – czarna torba z barwnym wnętrzem. To duża torba na ramię, z dwoma uchami, stylowo wykończona czarną eko-skórą, podszewka z tkaniny typu ripstop w kilku kolorach, praktyczna kieszeń wewnętrzna, taśma z karabińczykiem do zamocowania kluczy, półkola umożliwiające zamocowanie długiego pasa.
  • ROZWAŻNA – czarna torba widoczna po zmroku. Wszystkie wykończenia tej FURIATKI zaprojektowaliśmy dla miłośników nocnych spacerów – wykonane zostały z odblaskowej tkaniny. Torbę uzupełnia dopinany czarny pas, również wykończony odblaskiem. Klasyczne funkcjonalności: praktyczna kieszeń wewnętrzna, taśma.
  • ROMANTYCZNA – czarna torba ukwiecona marzeniami. W tej odsłonie FURIATKĘ zdobią unikatowe aplikacje kwiatowe, realizowane w krótkich seriach lub wykonywane na zamówienie.

Kup teraz. Wszystkie FURIATKI dostępne są w naszym SKLEPIE

SÓWKA – przytulaszka dla małych i dużych

Projektowanie i wykonywanie PRZYTULASZEK było pierwszym wyzwaniem jakie podjęliśmy. Jednak to SOWY stały się znakiem firmowym FURII. Dziś w naszej ofercie znajdziecie SÓWKĘ, która cieszy się największym zainteresowaniem, nie tylko najmłodszych naszych Klientów.

Kup teraz. SÓWKI dostępne są w naszym SKLEPIE