OFERTA2

Nasza oferta podąża za Waszymi potrzebami – zmieniają się okoliczności, zmienia się wachlarz produktów, które dla Was przygotowaliśmy.

MASECZKA – kolorowa, dziecięca lub specjalistyczna…

  • KOLOROWE MASECZKI – dostępne są tylko w krótkich seriach. Nasze maseczki wykonane są z najwyższej jakości bawełny, jako produkt wielorazowy (z możliwością prania i pracowania). Szyte są w dwóch wariantach: jednowarstwowe lub dwuwarstwowe.
  • Na specjalne zamówienie szyjemy również maseczki w rozmiarze DZIECIĘCYM.
  • MASECZKA z OKIENKIEM NA UŚMIECH – to specjalistyczny produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem terapeutów, logopedów, pracowników przedszkoli… oraz wszystkich tych, którzy wspierają osoby z trudnościami w komunikacji.

Kup teraz. Wszystkie MASECZKI dostępne są w naszym SKLEPIE

KLUNKRY WIELKOPOLSKIE

KLUNKRY WIELKOPOLSKIE to marka ładnych i użytecznych pamiątek produkowanych w Wielkopolsce przez firmy społeczne. Torby, fartuchy, breloki i filcowe notesy z wielkopolskim rysem – wszystkie zaprojektowane przez zdolna projektantkę, z myślą o Was i o nas… Dzięki zarobionym pieniądzom pomagamy naszym pracownikom wyjść z trudnych życiowych sytuacji.

Jesteśmy dumna częścią projektu współtworzonego przez przedsiębiorstwa społeczne i organizacje, które zatrudniają osoby z niepełnosprawnościami (Zakład Aktywności Zawodowej w Pile), z zaburzeniami psychicznymi (Manufaktura Dobrych Usług Sp. z o.o.), wychodzące z bezdomności (Centrum Integracji Społecznej- Darzybór)… i w spektrum autyzmu (Spółdzielnia Socjalna FURIA). Połączył nas wszystkich Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Kup teraz. Wszystkie produkty z kolekcji KLUNKRY WIELKOPOLSKIE dostępne są w naszym SKLEPIE

FURIATKA – torba na miarę Twoich potrzeb… w trzech odsłonach:

  • KLASYCZNA – czarna torba z barwnym wnętrzem. To duża torba na ramię, z dwoma uchami, stylowo wykończona czarną eko-skórą, podszewka z tkaniny typu ripstop w kilku kolorach, praktyczna kieszeń wewnętrzna, taśma z karabińczykiem do zamocowania kluczy, półkola umożliwiające zamocowanie długiego pasa.
  • ROZWAŻNA – czarna torba widoczna po zmroku. Wszystkie wykończenia tej FURIATKI zaprojektowaliśmy dla miłośników nocnych spacerów – wykonane zostały z odblaskowej tkaniny. Torbę uzupełnia dopinany czarny pas, również wykończony odblaskiem. Klasyczne funkcjonalności: praktyczna kieszeń wewnętrzna, taśma.
  • ROMANTYCZNA – czarna torba ukwiecona marzeniami. W tej odsłonie FURIATKĘ zdobią unikatowe aplikacje kwiatowe, realizowane w krótkich seriach lub wykonywane na zamówienie.

SÓWKA – przytulaszka dla małych i dużych

Projektowanie i wykonywanie PRZYTULASZEK było pierwszym wyzwaniem jakie podjęliśmy. Jednak to SOWY stały się znakiem firmowym FURII. Dziś w naszej ofercie znajdziecie SÓWKĘ, która cieszy się największym zainteresowaniem, nie tylko najmłodszych naszych Klientów.