PARTNERZY2

FURIA współpracuje z biznesowymi partnerami, realizując wspólne projekty lub tworząc produkty na ich zlecenie.

TORBA Z BANERÓW dla Volvo Firma Karlik

To projekt, który łączy duch upcyklingu z ideą odpowiedzialnego społecznie biznesu oraz celem inicjatywy charytatywnej. Praktyczna torba zaprojektowana dla Volvo Firma Karlik, wykonana jest z niepotrzebnych, zużytych banerów reklamowych i pasów bezpieczeństwa.

Torby są dostępne w sprzedaży w salonach i serwisach Volvo Firma Karlik. Szczegółowe informacje i zamówienia pod adresem mailowym marketing@karlik.dealervolvo.pl lub telefonem 668 006 631. Więcej informacji na stronie karlik-malta.volvocars-partner.pl

Film opowiadający o naszym projekcie TORBA Z BANERÓW został nagrodzony „Srebrną Tarczą” na Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 Celów.

HAMAKI dla UPNAP Club

Kolorowe hamaki oraz inne produkty dla inicjatywy UPNAP szyjemy z ogromna przyjemnością. Choć łączy nas potrzeba biznesowa, bardzo ważnym elementem naszej współpracy są wspólne wartości oraz wspinaczkowa pasja.

Wszystkie produkty marki UPNAP dostępne są w sklepie internetowym: upnap.club

KOSMETYCZKI dla SZUDUDU

„Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku…” Dzięki marce SZUDUDU rozpoczęliśmy wyprawę ku perfekcji. dziękujemy za zaufanie. Eleganckie i praktyczne kosmetyczki, wykonane z najwyższej jakości tkanin, małe i duże, dla Niej i dla Niego znajdziecie w sklepie szududu.com

BUTTONY dla ASPIRACJI

Przypinki, buttony, piny… małe, dekoracyjne i inspirujące realizacje nie tylko pozwalają osobom w spektrum autyzmu opowiedzieć o sobie – są produktami wykonywanymi przez naszych pracowników z autyzmem.

Kilkanaście różnych wzorów buttonów znajdziecie w sklepie internetowym aspiracje.com.pl